A legnépszerűbb játékok nem mások, mint a zuhatag játékok

Igen, közvélemény kutatást végeztünk 7 és 40 éves fiatalok körében, hogy amennyiben lehetőségük adódik játszani milyen játékot, játszanak a legszívesebben, és ebből a derült ki hogy a legelterjedtebb játékok közt ott található az ilyen típusú játékok. Ezek nagy odafigyelést igényelnek, ugyanis ugyanolyan alapokra épülnek, mint a tetrisz, csak modernebb érdekesebb kiadásban.

Ezek a játékok fejlesztik a felhasználó memóriáját, mivel szükség van az emlékező tehetségre valamint a kéz ügyességét is igénybe veszi. Ezek a remek játék már több éve a fiatalok személyiségfejlődését segítik elő. Most felsorolunk néhány példát ilyen típusú úgy nevezett zuhatag játékokra: Színezd be a négyzeteket, Kattints a Smiley-kra, Cserélgesd gyémántokat, Forgasd az oszlopokat. Most említenénk, néhány szót a cserélgesd a gyémántokat elnevezésű nagy kedvencről. Itt nem volna más a feladat, mint úgy cserélgetni a különféle színes gyémántokat úgy, hogy legalább három darab egymás mellé kerüljön. Ez volna az alapszabály, fontos dolog hogy az azonos színű gyémántok eltüntetése minél kevesebb idő alatt kell, megvalósuljon. Itt nincs mese, gyorsnak kell lenned, hogy megnyerd a fődíjat és a különféle bónuszokat. Ez is úgy, mint az összes zuhatag játék, memória, logika- fejlesztő hatású. Kedves szülő, ha szeretné, hogy gyermeke hasznosan töltse el szabad idejét akkor ez a legjobb választás erre a célra, természetesen ön is játszhat ezzel a remek játékkal mivel nincs korhoz kötve mindenki nagy örömét fogja lelni ebben a csodás játékban.

Klikkeljen bátran a zuhatagjátékok oldalára és itt talál egy olyan kategóriát ahol a legfrissebb ilyen logikát fejlesztő remek játék közt szemezgethetsz, valamint ezen az oldalon lehetőséged van hozzászólni is valamint véleményedet is leírni erről a játékról!