A nézettségi verseny élén az RTL Klub

RTL Klub a nézettség élén

A kereskedelmi csatornák között nagy a küzdelem a nézettségi versenyben, azonban az utóbbi időben az Rtl klub műsorai töretlen az első helyeket foglalják el, hiszen az X-Faktor tehetségkutató műsor a lista élén áll hétről hétre! Azonban nemcsak az X-Faktornak, de az RTL Klub többi produkciójának is töretlen a népszerűsége. A versenyben a második és harmadik helyeket a Barátok közt legújabb epizódjai foglalják el és csak ötödik helyre sikerült becsúszni a konkurens csatorna tehetségkutatójának. A Barátok közt népszerűsége hétről hétre töretlen, mert a Mátyás Király tér folyamatosan izgalmakkal teli eseményekkel tele és egyszerűen imádják ezt a nézők. Szintén töretlen a népszerűsége az RTL Klub dokudrámájának, A gyanú árnyékábannak is. A nézők szeretnek bepillantást nyerni a mindennapi emberek problémáiba és természetesen ami a legfontosabb a problémák megoldásába. Egyre fokozódnak az izgalmak a Házasodna a gazda című párkereső show-ban, melyben négy gazda, városi hölgyek körében keresi a szerelmet. Izgalmas műsorok amelyek minden nap szórakoztatják a nézőket.

Forrás: RTL Klub